płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Ze swiata architektury – Konkurs “ZAŁOŻENIE W SERWISIE” / Architekci ZA

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości architektów ZA Architekci, którzy zdobyli drugą nagrodę w międzynarodowym konkursie, postanowili opracować kilka nowych zasad organizacji hoteli.
Zamiast oddzielać zwiedzających od otoczenia, architekci zamierzają osadzać ludzi.
żyje w lokalnym życiu miasta.
Z tego powodu nie ma budynku hotelowego, zamiast tego proponują pokoje hotelowe umieszczone w istniejących budynkach (biura, lokale mieszkalne) połączone z siecią zwisających ścieżek.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Aby zaciągnąć się życiem w tym miejscu, tworzymy nowy rodzaj przestrzeni.
half street / half building, to tętniący życiem zawieszony tom obejmujący szereg działań publicznych, które przyciągną i będą służyć nie tylko mieszkańcom i gościom hotelowym, ale także innym ciekawskim turystom i mieszkańcom miasta.
Będzie inspirować żywe życie publiczne w całym hotelu.
To serce dzielnicy.
Dzięki uprzejmości ZA Architekci Organizacja Dzięki uprzejmości ZA Architects Hotel nie ma swoich prywatnych usług.
Wszystkie obiekty (pralnie, restauracje, salony fryzjerskie, siłownie itp.) Są używane wspólnie przez gości hotelowych i mieszkańców.
Istnieje wiele podmiotów już na ulicy.
jako teatr, siłownia, trattoria itp., które będą używane wraz z nowym, zlokalizowanym w sercu, w ramach usług hotelowych.
Goście hotelowi mają zapewnione.
All inclusive.
karta, która pozwala na korzystanie z wszystkich wyżej wymienionych funkcji za darmo.
Mieszanie i znajomość Dzięki uprzejmości ZA Architects Wszystkie komunikaty i strumienie ludzi zachowują się przez serce.
W którym goście mogą dostać się za pomocą ruchomych ramp i wind bezpośrednio z ulicy.
Samo serce zawiera: plac zabaw, sklep, przestrzeń wystawienniczą, kawiarnię, bar, recepcję hotelową, strefę wypoczynkową, małe kino, bibliotekę, salę konferencyjną.
Od wewnątrz ten tom daje wiele ciekawych punktów widzenia, które pozwalają zaglądać w czyjeś okno lub obserwować scenerię ruchu ulicznego, pejzażu miejskiego i tak dalej.
Główną funkcją serca jest przyciąganie i mieszanie się, zapoznawanie ich w ciasnych przestrzeniach, podczas gdy oni zajęci są różnymi czynnościami.
Habitation Dzięki uprzejmości ZA Architects Z poziomu serca goście mogą dotrzeć do ścieżek zawieszonych na istniejących fasadach budynków, które prowadzą do pokoi hotelowych rozrzuconych po starych budynkach.
Sąsiadujący pracownicy biurowi i lokatorzy mogą wpuszczać drzwi na te kanały balkonowe i korzystać z nich oraz wszystkich obiektów publicznych.
Z pokoi zamontowanych, na przykład w biurowcu, można rzucić okiem na codzienne życie pracowników poprzez małe okrągłe okna w przegrodzie.
Możliwe jest również wykonanie drzwi i wyjście z pomieszczenia przez istniejący budynek.
W ten sposób odwiedzający są bardzo blisko tubylców, nie tracąc przy tym wygody.
Poza tym, nowe publiczne centrum będzie poprawiać jakość życia w tym lokalnym mieście, przyciągając więcej siedlisk, turystów i ostatecznie.
pieniądze.
Nie jest wykluczone, że może stać się jednym z obiektów kultowych Nowego Jorku.
Za zgodą ZA Architekci Architekci: ZA Architekci Lokalizacja: ulica 23, 100-130, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Team: Arina Agieieva, Dmitry Zhuikov Klient: hotele Tablet Status: 2 miejsce w konkursie międzynarodowym Funkcja: Hotel Rok: 2012
[patrz też: solbet stalowa wola, skaczący młyn, transbud ełk ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: skaczący młyn solbet stalowa wola transbud ełk