płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Restaurants Part III

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Wyrafinowana restauracja, lodziarnia, kawiarnia, fajna restauracja, a nawet Kentucky Fried Chicken na trzecią część naszych wcześniej funkcjonujących restauracji w Blogu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Conduit / Stanley Saitowitz | Natana Architects Conduit Restaurant wyłoniła się z odnalezionych okoliczności.
Powierzchnia handlowa na parterze w nowym budynku mieszkalnym miała niski sufit i splątany labirynt kanalizacji, zraszaczy i przewodów elektrycznych służących rezydencjom powyżej.
Objęcie tych rur jeszcze bardziej zmniejszyło przestrzeń (czytaj więcej.) Architektura lodów i jogurtu / SO Leggenda W strefie przemysłowej północnego Izraela Ramat Ishay, Wewnątrz starej opuszczonej stolarni powstała nowa gałąź lodów i jogurtu Leggenda wznieść.
Zaprojektowanie przestrzeni z przestronnym i spokojnym uczuciem, którego pożądał klient, w przestrzeni, z którą musieliśmy pracować, było dość trudne.
Ta trudność została spowodowana przez bardzo niski pułap tylko 2,30 m (czytaj więcej.) Kawiarnia / cukiernia w Sintra / extrastudio W stanie miejskim bez konkretnych referencji, dzielnica mieszkalna pomiędzy Sintrą i Lizboną, projekt ten jest zainspirowany pobliską salą de Musica (sala muzyczna) w Palacio de Queluz i Patisseries and Cafés od początku XX wieku, gdzie substancja charakteryzująca wnętrze jest całkowicie autonomiczna od konstrukcji, w której jest wstawiona (czytaj dalej.) Fast Food Restauracja.
KFC / PK Arkitektar Restauracje typu fast food, takie jak Kentucky Fried Chicken, są zwykle znane ze standardowego wyglądu.
Architektura w tych miejscach wydaje się nigdy nie brać pod uwagę konkretnej lokalizacji i otoczenia.
W Keflavíku zamierzano stworzyć projekt, który zahamowałby z tymi aspektami (czytaj więcej.) Restauracja Tori Tori / Rojkind Arquitectos + Studio ESRAWE Uważana za jedną z najlepszych japońskich restauracji w Meksyku i ze względu na swój niezwykły sukces Tori-Tori teraz przenosi się do większej lokalizacji w tym samym rejonie Polanco w Meksyku, gdzie architekt Michel Rojkind i projektant wnętrz przemysłowych Hector Esrawe połączyli siły, aby to umożliwić (czytaj dalej.)
[więcej w: solbet stalowa wola, lunapark robland, edf ekoserwis ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: edf ekoserwis lunapark robland solbet stalowa wola