płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Architektura i nowoczesne budownictwo – Nowy apartamentowiec Johannisstraße / J. Mayer H. Architekci

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Grupa deweloperska Euroboden buduje wyjątkowy apartamentowiec przy Johannisstraße w Mitte, berlińskiej dzielnicy śródmiejskiej.
J.
MAYER H.
Architekci.
Projekt budynku, który wkrótce będzie bliżej zarówno Wyspy Muzeów i Friedrichstrasse, reinterpretuje klasyczny berliński Wohnhaus z jego wielopoziomową strukturą i zielonym wewnętrznym dziedzińcem.
Więcej zdjęć i opis po przerwie.
Zawieszona fasada z lameli zapewnia nie tylko prywatność, ale także nawiązuje do historycznych nawiązań do misternie zdobionych fasad z okresu wilhelmińskiego.
Plany parteru od strony ulicy obejmują także kilka pomieszczeń komercyjnych.
Przestronne apartamenty wychodzą na południowy zachód, otwierając się na spokojny, starannie zaprojektowany ogród na dziedzińcu.
Przestronne, wietrzne przejścia na zewnątrz tworzą otwarte, mieszkaniowe doświadczenie w środku miasta, które dzięki różnym wysokościom różnych poziomów budynków oferuje także interesującą kolejność pokoi.
Jednostki.
różne plany piętra i układy wskazują na szereg opcji mieszkaniowych; Mieszkania są zorganizowane w kamienice z prywatnymi ogrodami, klasyczne apartamenty lub penthousy ze spektakularnym widokiem na stary Friedrichstadt.
Zintegrowana koncepcja projektu, która obejmuje wszystko, od fasad po klatki schodowe, windy i wnętrza apartamentów, gwarantuje wyjątkowe wrażenia przestrzenne i żywe z dbałością o wysoki design.
[patrz też: elektropunkt, skaczący młyn, edf ekoserwis ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: edf ekoserwis elektropunkt skaczący młyn