płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

W tym tygodniu zaprezentowaliśmy kilka niesamowitych projektów, które mogłeś przegapić.
Oto nasz wybór pierwszej piątki.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Tampa Muzeum Sztuki / Stanley Saitowitz | Muzea Natoma Architekci Muzea zaczęły się w czasach starożytnych jako Świątynie, poświęcone muzom, w których uprzywilejowani byli rozbawieni, świadkami piękna i uczenia się.
Po renesansowym muzeum pojawiły się publiczne o pałacowych strukturach, gdzie powstała idea galerii, przestrzeń do wyświetlania obrazów i rzeźby.
Później muzea stały się ośrodkami edukacji, badań, kolekcjonowania i aktywnego wywoływania myśli i wymiany myśli (czytaj dalej.) FriendHouse Hotel / Ryntovt Ecohotel.
Friend House.
znajduje się na działce o powierzchni 3 hektarów w strefie resortu leśnego obok brzegu rzeki Orel, 30 km od Dniepropietrowska.
Jest to jednopiętrowa grupa budynków z otwartymi podwórkami, parkingiem, tarasami, strefami ogrodowymi i parkowymi (powierzchnia zadaszona 1750 metrów kwadratowych).
Podczas lokalizacji umiejscowiono analizę ineologiczną regionu, biorąc pod uwagę energię ziemską – koncepcję pola informacji.
To przestrzeń, odzwierciedlona w szczegółach, otoczona dziką przyrodą (czytaj dalej.) Monterrey Housing / ELEMENTAL Santa Catarina to miasto o powierzchni 230 000 mieszkańców, położone w stanie Nuevo León, w północno-zachodniej części Meksyku.
Ten projekt jest realizowany przez Elemental poza Chile.
Rząd Nuevo León, Meksyk, zlecił nam zaprojektowanie grupy 70 domów na terenie o powierzchni 0,6 hektara w dzielnicy klasy średniej w Santa Catarina.
Wymagana gęstość zasugerowała zastosowanie typologii, którą opracowaliśmy dla Iquique (czytaj więcej.) CN Castle / Comoco W krótkim projekcie poprosiliśmy o zachowanie i waloryzację zamku Castelo Novo i jego okolic.
Co więcej, zasugerowano także stworzenie przestrzeni, w której ludzie i odwiedzający mogliby cieszyć się nią jako miejscem trwałości.
Aby odpowiedzieć na te wymagania, rozwiązanie konstrukcyjne stworzyło.
Ciało.
bez sztywnych granic, organicznych, pracujących niezależnie od istniejących struktur, ale wykorzystujących je jako wsparcie (czytaj więcej.) Barn 2.0 / UTArchitects Gospodarstwo zostało przekształcone w centrum szkoleniowe dla stolarzy i restauratorów prowadzonych przez Centrum Restauracji w Berlinie.
Osiedle, położone w południowej części Berlina, zostało założone jako plantacja w XVIII wieku.
W XIX wieku gospodarstwo zostało zbudowane na fundamencie dawnego budynku, przedłużanego dwa razy później (czytaj dalej.)
[więcej w: modema łęki, solbet stalowa wola, sietom ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: modema łęki sietom solbet stalowa wola

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Muzeum w Portugalii, biura Nestlé w Chile, restauracja w USA, domy opieki medycznej w Sudanie i aktualizacje na temat pawilonów w Szanghaju! Co mieliśmy przez tydzień.
Nie przegap naszego wyboru najlepszego tygodnia po przerwie.
Muzeum Sztuki i Archeologii Doliny Côa / Camilo Rebelo Sztuka paleolitu w Dolinie Coa jest prawdopodobnie pierwszą manifestacją sztuki lądowej człowieka.
Muzeum jest pomyślane jako instalacja w krajobrazie.
Monolityczna trójkątna forma jest bezpośrednim wynikiem przecięć doliny.
Jego materialność przywołuje lokalne kamienne podwórza i odzwierciedla dwie różne natury: betonową materię i lokalną kamienną fakturę i kolor (czytaj więcej.) Nestlé Social Block / GH + A Guillermo Hevia Nowy budynek, część Nestlés social blok w fabryce Granero (VI Región.
Chile), wykorzystuje różnorodne bioklimatyczne aspekty, w ramach polityki firmy dotyczącej racjonalnego wykorzystania zasobów energetycznych i ekonomii w XXI wieku.
Strategie te sprzyjają wykorzystywaniu zasobów naturalnych, pasywnym systemom lustracji, klimatyzacji i czyszczeniu wnętrz, naturalnemu kontrolowanemu oświetleniu, efektywnym oszczędnościom kosztów w korzystaniu z zasobów hydrologicznych (czytaj więcej.) Restauracja Pio Pio / Sebastian Marsical Studio Odkrycie drobno wykonane drewniane pudełko ustawione w istniejącym budynku na 10th Ave.
natychmiast definiuje początkowe intencje tego projektu: tajemnicę, odkrywanie i sprzeczność.
Gość wchodzi do tego rustykalnego drewnianego pudełka i jest usuwany z hałaśliwych ulic Manhattanu.
Wyśmienity marmurowy stół-gospodarz unosi się w przestrzeni zamkniętej w odzyskanym drewnie.
Jednak jest to tylko przebłysk tego, co istnieje poza (czytaj więcej.) Shanghai 2010: Prawie gotowy.
Pozostaje jeszcze trochę ponad miesiąc do otwarcia wystawy World Expo 2010 w Szanghaju, zaplanowanej na maja.
Wielu pracowników budowlanych wciąż pracuje nad wykończeniem pawilonów, które codziennie będą odwiedzać 800 000 odwiedzających, oczekując w sumie 70 milionów odwiedzających do 31 października, kiedy Expo zamknie swoje drzwi.
Czy są gotowe pawilony.
(czytaj więcej.) Medical Housing Compound / Studio Tam Associati Patrząc na ilość porzuconych pojemników leżących wokół placu budowy Salam Center, mieliśmy prosty pomysł: użyć ich ponownie, aby zrealizować wymaganą międzynarodową mieszankę dla personelu.
Związek położony poza Szpitalem, w otoczeniu Nilu, realizowany jest wokół wielkiego dziedzińca pełnego wspaniałych drzew mango.
Składa się z 95 pojemników 20-stopowych na mieszkania i 7 pojemników 40-metrowych do stołówki (czytaj dalej.)
[przypisy: fifirifi, castorama bielsko biała, transbud ełk ]

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powiązane tematy z artykułem: castorama bielsko biała fifirifi transbud ełk