płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Architektura i nowoczesne budownictwo – Pawilon Islandii na Shanghai World Expo 2010

Posted in Uncategorized  by admin
September 7th, 2018

Pawilon Islandii na Shanghai World Expo 2010 został zaprojektowany przez Plús Arkitektar.
Koncepcja Pawilonu Islandzkiego polega na stworzeniu obrazu kostki lodu wykonanego z podświetlanej tkaniny drukowanej na zewnątrz, która przechwytuje złożone wzory lodu widoczne tylko w lodowcu.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Wewnątrz pawilonu zostanie wyświetlony krótki film na białych ekranach wzdłuż ścian i sufitu, które tworzą całą otaczającą kapsułę dźwiękową i obrazową.
Pomysł polega na przeniesieniu odwiedzających do Islandii.
Atmosfera wewnątrz pawilonu zostanie schłodzona i osuszona poniżej zwykłej praktyki, aby stworzyć chłodną i spokojną małą Islandię w sercu Światowej Wystawy.
Islandzki pawilon Expo stara się wyjaśnić fundamentalny związek między naturą i energią z jednej strony a ludnością Islandii, obszarami miejskimi i kulturą z drugiej.
Dzięki otaczającej projekcji wideo o wysokiej rozdzielczości, historia przetrwania i sukcesu rozwija się, przyciągając odwiedzających z Shanghai Expo do spokojnego i krystalicznie czystego środowiska Islandii.
Odwiedzający nasz pawilon w Szanghaju będą mieli wrażenie, że zbliżają się do chłodnego, odświeżającego sanktuarium w gorącym i wilgotnym mieście Szanghaju.
Przednie wejście będzie wyłożone islandzkim kamieniem z lawy, który będzie zawierał monitory telewizyjne wyświetlające informacje o naturze, kulturze i gospodarce Islandii.
[więcej w: program do kolorowania elewacji, cena kładzenie gładzi cenaj, kładzenie gładzi cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cennik kładzenie gładzi cena program do kolorowania elewacji