płytki podłogowe z kamienia
płytki podłogowe z kamienia, płytki ścienne i podłogowe ceramiczne

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Shanghai Pavilions Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jest coraz bliżej.
Shanghai World Expo 2010 jest tuż za rogiem i chcemy przypomnieć wam kilka pawilonów, które prezentowaliśmy w poście.
Sprawdź naszą czwartą selekcję po przerwie! Architekci francuskiego pawilonu Jacques Ferrier zostali wybrani do zaprojektowania pawilonu francuskiego na Shanghai Expo 2010.
Ich projekt.
The Sensual City.
to prosty budynek z dużym francuskim ogrodem w stylu.
Otoczony wodą wydaje się płynąć.
Pawilon o powierzchni 6000 metrów kwadratowych będzie korzystać z zaawansowanych materiałów budowlanych i technologii ochrony środowiska, w tym paneli słonecznych na dachu (czytaj dalej.) Węgierski pawilon węgierski zainspirował projekt pawilonu na przyszły rok na Shanghai World Expo, zaprojektowany przez Tamása Lévai.
Gömböc, jako węgierski wynalazek, jest centralnym elementem wystawy, dwumetrowym obiektem ruchomym z pleksi (czytaj dalej.) Pawilon korporacyjny w Szanghaju W ciągu ostatnich miesięcy zaprezentowaliśmy kilka pawilonów z krajów uczestniczących w Szanghaju World Expo 2010 (i wiele więcej).
Dziś przedstawiamy Pawilon Korporacyjny Szanghaju, zaprojektowany przez Atelier Feichang Jianzhu (czytaj więcej.) Pawilon chiński Pawilon chiński na Shanghai World Expo 2010 jest już w budowie.
Zaprojektowany przez chińskiego architekta He Jingtanga pawilon zaprojektowany przez chińskiego architekta He Jingtanga znajduje się w centralnej lokalizacji centrum wystawienniczego Expo o wysokości 63 metrów, która stanowi potrójną wysokość jakiegokolwiek innego pawilonu.
Główna struktura pawilonu chińskiego, Korona Wschodu .
ma charakterystyczny dach, wykonany z tradycyjnego dougonga lub klamry, którego historia sięga ponad 2000 lat (czytaj dalej.) Malezja Pawilon Budowa pawilonu Malezji na Shanghai World Expo rozpoczęła się kilka tygodni temu.
Pawilon o powierzchni 3000 metrów kwadratowych będzie jak tradycyjna i wysoka malezyjska chata.
Fasada pawilonu będzie wykonana z połączenia oleju palmowego i plastiku, który po Expo zostanie poddany recyklingowi dla innych konstrukcji (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: sonologistic zamość, zwizd, bezpol ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bezpol sonologistic zamość zwizd